SILJA LINE SEURAKISAT 6.8.
TULOKSET


Silja Line Seurakisat

Joutseno 6.8.2018


TULOKSET


100 m juoksu




Tytöt 7 v




Sijoitus

Nimi

Seura

Tulos sekunteina

1.

Juliette Kaplas

LUM

20,2

2.

Siiri Kontu

JoKu urheilukoulu

23,2

3.

Viivi Pasanen

JoKu urheilukoulu

24,5

4.

Jesmiina Lippojoki


24,8

5.

Aada Eskelinen

JoKu urheilukoulu

26,2

6.

Enni Rajala

JoKu urheilukoulu

27,1

7.

Niina Ahonen

JoKu urheilukoulu

28,4

8.

Viivi Kuokkanen

JoKu urheilukoulu

32,1



100 m juoksu




Pojat 7 v




Sijoitus

Nimi

Seura

Tulos sekunteina

1.

Rasmus Lippojoki


19,8

2.

Oliver Hupli

JoKu urheilukoulu

21,2

3.

Juho Honkatukia

JoKu urheilukoulu

22,0

4.

Onni Niemi

JoKu urheilukoulu

23,1

5.

Lauri Valtonen


23,8

6.

Toivo Tikka

JoKu urheilukoulu

24,7

7.

Otto Toivonen

JoKu urheilukoulu

27,1

8.

Eino Viitanen

JoKu urheilukoulu

27,6

9.

Eero Ikonen

JoKu urheilukoulu

28,1

10.

Eemil Pekki

JoKu urheilukoulu

31,1,



100 m juoksu




Tytöt 9 v




Sijoitus

Nimi

Seura

Tulos sekunteina

1.

Nelli Aitala

JoKu urheilukoulu

18,0

2.

Kristiina Rinta-Jaskari

JoKu urheilukoulu

18,1

3.

Neela Haapsaari

JoKu urheilukoulu

18,7

4.

Oona Eskelinen

JoKu urheilukoulu

18,8

5.

Emmi Kontu

JoKu urheilukoulu

19,3



100 m juoksu




Pojat 9 v




Sijoitus

Nimi

Seura

Tulos sekunteina

1.

Matias Valtonen


19,3

2.

Roni Afcleht

JoKu urheilukoulu

20,4

3.

Elias Suoknuuti

JoKu urheilukoulu

23,2



200 m juoksu




Tytöt 11 v


Seura

Tulos sekunteina

1.

Mona Kostiainen

JoKu urheilukoulu

34,9




Junnukeihäs




Tytöt 7 v




Sijoitus

Nimi

Seura

Tulos metreinä

1.

Juliette Kaplas

LUM

5,42

2.

Siiri Kontu

JoKu urheilukoulu

5,14

3.

Viivi Pasanen

JoKu urheilukoulu

4,22

4.

Niina Maria Ahonen

JoKu urheilukoulu

3,25

5.

Viivi Kuokkanen

JoKu urheilukoulu

3,17

6.

Jesmiina Lippojoki

JoKu urheilukoulu

3,10

6.

Enni Rajala

JoKu urheilukoulu

3.10

8.

Aada Eskelinen

JoKu urheilukoulu

1,83



Junnukeihäs




Tytöt 9 v




Sijoitus

Nimi

Seura

Tulos metreinä

1.

Emmi Kontu

JoKu urheilukoulu

6,08

2.

Inka Rajala

JoKu urheilukoulu

5,95

3.

Nelli Aitala

JoKu urheilukoulu

5,50

4.

Kristiina Rinta-Jaskari

JoKu urheilukoulu

5,13

5.

Oona Eskelinen

JoKu urheilukoulu

4,77



Junnukeihäs




Pojat 7 v




Sijoitus

Nimi

Seura

Tulos metreinä

1.

Rasmus Lippojoki


10,70

2.

Juho Honkatukia

JoKu urheilukoulu

8,52

3.

Oliver Hupli

JoKu urheilukoulu

8,10

4.

Lauri Valtonen


7,47

5.

Eemil Pekki

JoKu urheilukoulu

4,77

6.

Onni Niemi

JoKu urheilukoulu

4,55

6.

Toivo Tikka

JoKu urheilukoulu

4,34

8.

Otto Toivonen

JoKu urheilukoulu

3,40

9.

Eino Viitanen

JoKu urheilukoulu

3,23


Junnukeihäs




Pojat 9 v



Tulos metreinä

1.

Roni Aflecht

JoKu urheilukoulu

6,38




p
Postia ylläpitäjälle



logo